Zdobywcy

Zawody dla dorosłych

Weź udział w prestiżowym Grand Prix na torze Le Mans

KATEGORIA WAGOWA : 90 KG

„Zdobywcy Le Mans” to impreza, którą zapoczątkowaliśmy w roku 2019. Zawody najwyższe rangą, ze wszystkich rywalizacji jakie oferujemy.

Aby wziąć udział w rywalizacji zapoznaj się z najważniejszymi informacjami poniżej oraz przeczytaj regulamin wydarzenia dostępny u dołu strony!

◉ Czas trwania kwalifikacji:
od 06.05 , godz. 14:00 do 28.05 , godz. 22:00

BARDZO WAŻNE:

Aby zakwalifikować się ze swoim czasem do zawodów, należy zakupić bilet kwalifikacyjny. Koszt biletu równy jest aktualnej stawce przejazdu 10 minutowego gokartem Sodi Kart SR4. Tylko jazda na podstawie biletu kwalifikującego gwarantuje wzięcie udziału w pierwszym etapie zawodów. W Wielkim Finale weźmie udział 30 uczestników z najlepszymi wynikami z Kwalifikacji.

◉ Udział w kwalifikacjach (zawodach) mogą wziąć dzieci osoby powyżej 160cm wzrostu, które w pełni są w stanie prowadzić gokart Sodi SR4. W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagana jest zgoda opiekuna, a osoby poniżej 16 roku życia muszą posiadać minimalny czas w gokarcie LR5 poniżej 48:000

◉ Wielki Finał odbędzie się 31.05 , o godz. 20:00 . Udział jest płatny i wynosi 289 zł.

◉ Dla Finalistów zorganizowano siedem dodatkowych rund treningowych, które startują przed zawodami. Sesje są nieoficjalne, a ich koszt wynosi 60 zł za 10 min, zamiast standardowej ceny 75 zł. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc!

◉ Zapewniamy doważanie o 30 kg dla uczestnika, ale jeśli wciąż nie osiągnie minimalnej wagi 90 kg, konieczne będzie dodatkowe obciążenie we własnym zakresie, aby ją osiągnąć.

W dniu Wielkiego Finału zorganizowany jest catering dla uczestników imprezy.

NAGRODY GŁÓWNE:
❶ za I miejsce; BMW M3 Competition na 24h + Puchar + dyplom + voucher na 30 min jazdy gokartem
➋ za II miejsce; 2 Weekendowe Bilety na Ultrace  + Puchar + dyplom + voucher na 20 min jazdy gokartem
➌ za III miejsce; Symulator 5 DOF 60 min + Puchar + dyplom + voucher na 10 min jazdy gokartem

Obowiązkowo zapoznaj się z Regulaminem Wydarzenia, który zawiera Ogólne Zasady uczestnictwa w zawodach, obowiązujące procedury i szczegółowy przebieg imprezy.

Koszyk
0